Utenos rajone dingusi senolė rasta gyva ir sveika

Po kelias paras trukusių paieškų rugsėjo 8 d. Utenos r., Tauragnų sen., tankiame miško jaunuolyne, rasta gyva ir sąmoninga, nuo rugsėjo 5 d. ieškota dingusi senolė.

Rugsėjo 5 d. Utenos aps. VPK buvo gautas Bendrojo pagalbos centro pranešimas, kad šių metų rugsėjo 4 dieną, nenustatytu laiku, Utenos r., Tauragnų sen., Bajorų k., Joniškių g. iš namų dingo moteris (gim. 1939 m.). Atvykę pareigūnai ir artimieji atrakintuose senolės namuose rado uždarytą moters šunį ir ant stalo paliktus senolės daiktus, dokumentus.
Ieškant žmogaus yra svarbi kiekviena minutė, todėl nedelsiant buvo organizuotos pajėgos moters paieškai. Buvo pasitelkta ugniagesių, policijos kinologų pagalba, apklausti gyventojai. Pareigūnai nustatė, kad paskutinį kartą moteris buvo pastebėta rugsėjo 4 dieną, apie 16.30 val. Utenos r., Tauragnų sen., Sirvydžių kaimo parduotuvėje perkanti maisto produktus.
Rugsėjo 8 d. apie 10 val. pradėtas „šukuoti“ tankaus, jauno miško masyvas Tauragnų seniūnijoje, šalia senolės namų. Dingusios senolės paieškoje dalyvavo Utenos aps. VPK Veiklos skyriaus ir kitų padalinių pareigūnai, artimieji, policijos rėmėjai ir geros valios gyventojai. Viso paieškoje dalyvavo apie 30 žmonių. Apylinkės taip pat žvalgytos naudojant droną, termovizorius ir kitą specialią policijos įrangą. Po 3 val. trukusių paieškų policijos rėmėjas Virginijus Keraminas tankiame miško jaunuolyne, šalia pelkės, aukštoje žolėje rado gyvą ir sąmoningą močiutę, kuri nuo savųjų namų buvo nuėjusi apie 0,5 km.
Surasta senolė perduota medikams.
Utenos aps. VPK policija ir paiešką koordinavęs Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Egidijus Rožė dėkoja už pagalbą visiems, talkinusiems sėkmingoje senolės paieškoje.

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Asta Šuminienė
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos poskyrio vedėja

Share this post

Parašykite komentarą