Įspūdžiai, pirmą kart, apsilankius parduotuvėje MERE

Sigitas Vaičiukėnas

Šiandien,  šv.Kūčių pavakarę važiuodamas namo nutariau užsukti į naujai atidarytą parduotuvę Utenoje – MERE. Pradėsiu dėlioti pliusus ir minusus nuo privažiavimo prie parduotuvės.

Parduotuvė įsikūrė senose,  sovietmečio laikais statytose, patalpose. Buvęs žemės ūkio tiekimas, berods taip vadinosi šie sandėliai sovietmečiu. Dabar, kaip suprantu, pastatuose šeimininkauja keletas savininkų. Todėl bendras kiemas, privažiavimas į kiemą visų, o tai reiškia kaip ir niekieno. Naudojasi visi, bet tvarkyti kiemą nenori niekas. Privažiavimas prastas prie parduotuvės, tai pirmas minusas. Šalimais esančių patalpų savininkai jau atsitvėrė savo kiemo valdas stulpeliais kilnojamais ir juostomis. Taip, kad esant didesniam pirkėjų srautui iškils problemų. Atsiras tokių kuriems bus tie stulpeliai ir juostos ne kliūtis.

Parduotuvę pasiekti pėsčiomis tikrai toloka gyvenantiems kituose miesto mikrorajonuose.  Tai antras minusas – neišspręstas automobilių stovėjimo vietų klausimas.

Parduotuvė įsikūrusi buvusiame sandėlyje, tai tikrai minusu nelaikau. Kai kurie prekybos centrai pastatyti angaruose kaip daržinės  ir tai niekam nekliūna. Pirkėjas žiūri ne į lubas, o į prekes ir jų kainas. O kainos tikrai maloniai stebina.  Aišku asortimentas palyginus su prekybos centrais labai mažas, bet žmogus žinodamas kokios prekės jam reikia ir kokio kiekio, manau, važiuos į šią parduotuvę. Dabar jau tvirtai ant kojų stovintys prekybos centrai ir dabar dar į prekybos sales išveža prekes ant palečių. Netgi Vakarų Europoje tai teko matyti, taip, kad čia irgi ne minusas, prekių laikymas ant palečių.

Peržvelgus kainas, tikrai didelis pliusas. Tokių kainų neteko matyti kituose prekybos centruose.

Įmečiau keletą prekių į vežimėlį ir link kasos. O čia laukė staigmena, truputį nemaloni. Kasininkė nuskanavo visas prekes ir išgirdau kiek turiu susimokėti. Viskas būtų gerai, bet viena smulkmena, susimokėti tik grynais galima. Nepastebėjau, gal būt, užrašų, kad bankinės kortelės neaptarnaujamos, o gal tų užrašų ir nėra, negaliu pasakyti. Kadangi grynų piniginėje keli centai „ant gegutės“ teko iš parduotuvės išeiti tuščiomis rankomis. Čia minusas, manau, dar didesnis negu prastas privažiavimo kelias. Mes jau įpratome, bent aš ir mano šeimos nariai, atsiskaityti kortelėmis. Taip, kad nusprendę apsipirkti šioje parduotuvėje, pasirūpinkite, kad su savimi turėtumėte grynųjų. 

Bendras įspūdis gan neblogas apie šią parduotuvę. Švenčių išvakarėse ji buvo tuščia, keletas pirkėjų, kai prekybos centruose didžiulės eilės. Uteniškiai dar „neatrado“ šios parduotuvės.

Tad reklamuoju, savanoriškai, šią parduotuvę. Parduotuvė randasi Utenoje, adresu: 

Merė, Stoties g. 28, Utena 28135

https://www.google.com/maps/dir//Merė,+Stoties+g.+28,+Utena+28135/@55.4931968,25.5826058,16.25z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x46e7f90a7eb97c19:0xac7402a30e091fc8!2m2!1d25.5825913!2d55.492717

Malonaus apsipirkimo Jums šioje parduotuvėje.

Share this post

Comments (1)

  • Audra

    Puiku,kad ir Utenoje atsidarė parduotuvė Merė. Tik nepatogu privažiuoti ir nėra jokios aikštelės transportui.

    22 sausio, 2022 at 4:46 pm

Parašykite komentarą