Šiandien žvejoti galima nemokamai

2023 08 15

Aplinkos ministerija primena, kad šiandien, per Žolinę Išsiruošus į žvejybą, mėgėjų žvejybos leidimų neprireiks. Mėgėjų žvejybos taisyklėse nustatyta, jog šią dieną visi asmenys gali žvejoti nemokamai, tačiau ne visuose vandens telkiniuose.

Be leidimų žvejoti galima visuose valstybiniuose vidaus vandens telkiniuose, į kuriuos išduoti leidimai naudoti žvejybos plotą (išnuomotuose telkiniuose) bei į kuriuos neišduoti leidimai naudoti žūklės plotą (neišnuomotuose telkiniuose) ir kuriuose neorganizuota limituota žvejyba. Taip pat Nemuno deltos regioninio parko vandens telkiniuose, išskyrus Krokų lankos botaninį-zoologinį draustinį.

Žvejybai vandens telkiniuose, kuriuose organizuota limituota žvejyba, privačiuose vandens telkiniuose bei jūroje ir šią dieną vis tiek reikalingi mėgėjų žvejybos leidimai.  Informacija apie vandens telkinius, kuriuose organizuota limituota žvejyba, skelbiama Aplinkos ministerijos interneto svetainėje  Limituota žvejyba išnuomotuose vandens telkiniuose | Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija (lrv.lt)

Šiuo metu galima žvejoti visas žuvis, išskyrus šlakius ir lašišas, kurias, įsigijus žvejo mėgėjo kortelę, bus galima gaudyti nuo rugsėjo 1 d. 

Nemokamai žvejoti galima dar tris dienas metuose – liepos 6-ąją, Valstybės dieną, Valstybės atkūrimo dieną vasario 16-ąją bei Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kovo 11-ąją.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Share this post

Comment (1)

 • cherryteam

  valandinis atlyginimas skaiciuokle

  Cherry Team darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiuoklė yra patikimas ir išsamus įrankis, užtikrinantis veiksmingą darbuotojų atlyginimų ir įvairių susijusių pareigų valdymą. Ši programa, turinti pažangias funkcijas ir intuityvią sąsają, be vargo tvarko įvairius aspektus, įskaitant sutartis, įmokas ir mokesčius, kurie yra esminiai darbo santykių dinamikai.

  Vienas iš pagrindinių šios naujoviškos programinės įrangos privalumų – patogi vartotojui sąsaja, kuri supaprastina naršymą ir supaprastina visą darbo užmokesčio valdymo procesą. Naudodamiesi jos supaprastintomis funkcijomis ir naudodamiesi lengvai prieinama iš anksto parengta duomenų baze, naudotojai gali patirti, kad ženkliai sumažėja tiek laiko, tiek pastangų, reikalingų darbo užmokesčiui apdoroti ir pradinėms sąrankos užduotims atlikti.

  Be to, šis pažangus sprendimas specialiai pritaikytas įvairiems klientų poreikiams tenkinti. Nesvarbu, ar tai būtų maža įmonė, ar didelė įmonė, Cherry Team darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiuoklė siūlo keičiamo dydžio ir pritaikomą sprendimą, kurį galima lengvai pritaikyti pagal unikalius reikalavimus. Šis pritaikomumas suteikia naudotojams galimybę optimizuoti darbo užmokesčio valdymo procesus ir veiksmingai spręsti nuolat kintančius organizacijos poreikius.

  Apibendrinant galima teigti, kad Cherry Team darbo užmokesčio ir mokesčių skaičiuoklė išsiskiria kaip patikimas ir veiksmingas sprendimas, supaprastinantis sudėtingas užduotis, susijusias su darbuotojų atlyginimų ir susijusių įsipareigojimų valdymu. Dėl patogios vartotojo sąsajos, supaprastintų funkcijų, plataus funkcionalumo ir vientisos integracijos galimybių ji yra idealus pasirinkimas įvairaus dydžio įmonėms, užtikrinantis sklandžią veiklą ir tikslų darbo užmokesčio valdymą.

  18 rugpjūčio, 2023 at 7:14 am

Parašykite komentarą