Premjerė dalyvavo Mokslo metų pradžios šventėje Utenoje: džiaugiuosi, kad vis dažniau pastebime ir priimame kiekvieną, net jeigu jis yra kitoks

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė rugsėjo 1-ąją lankėsi Utenos Krašuonos progimnazijoje. Vyriausybės vadovė pasveikino naujus mokslo metus pasitinkančius mokytojus, moksleivius ir jų tėvus.

„Tai, ką išsinešame iš mokyklos, kuria ne tik mus, bet ir mūsų šalį. Labai džiaugiuosi, kad Jūsų mokykla yra ta, kurioje mokama priimti kitokį žmogų – tai yra labai svarbu. Dalį savo paauglystės augau kitoje sistemoje, kurioje kitokio buvo įprasta nepastebėti, pastumti jį į pašalius ir apsimesti, kad jo nėra, ir labai džiaugiuosi, kad šiandien to yra vis mažiau, o Jūsų mokykloje yra ugdoma pagarba, gebėjimas suprasti, priimti ir įtraukti kiekvieną, net jeigu jis yra kitoks“, – sakė premjerė.

„Svarbiausia, ką iš mokyklos galime pasiimti, tai gebėjimą mokytis, kurti, suprasti ir naviguoti gyvenime, kuris ne visuomet paprastas ir vienareikšmis. O šiandien linkiu gražios šventės Jums, mokytojams ir tėveliams bei labai sėkmingų prasidedančių mokslo metų“, – pridūrė I. Šimonytė.

Ministrė Pirmininkė apsilankė Krašuonos progimnazijos „Versmės“ skyriuje, kuriame mokosi specialiųjų poreikių turintys vaikai. Šiemet mokslo metus jame pradeda 31 moksleivis.

Taip pat penktadienį premjerė lankėsi Utenos švietimo centro padalinio STEAM centre, susipažino su jame įrengtomis laboratorijomis: astrofizikos-aerokosmonautikos, biologijos-chemijos, fizikos-inžinerijos bei robotikos-IT. Centre šiuo metu baigiamos įrengti ir mokytojų kvalifikacijos tobulinimo, neformalaus suaugusiųjų švietimo erdvės ir laboratorijos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniams.

Mano vyriausybė

Share this post

Parašykite komentarą