Informacija fiziniams ir juridiniams asmenims, norintiems išnuomoti būstą

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybei ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą.


Utenos rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomos pagrindais aprūpinti asmenis ir šeimas būstais, esančiais Utenos mieste. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi, nereikalaujantis papildomų remonto ar kitokio tvarkymo išlaidų, vienbutis gyvenamasis namas, butas ar kitos gyvenamosios patalpos arba jų dalys, tinkami gyventi vienam asmeniui ar šeimai ir atitinkantys statybos bei specialiųjų normų (higienos, gaisrinės saugos ir kitų) reikalavimus. Netinkami – bendrabučio tipo pastatuose esantys būstai su bendro naudojimo patalpomis (san. mazgu, virtuve ir pan.).


Kviečiame fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius išnuomoti savivaldybei būstus, kurie bus vėliau pernuomoti socialinio būsto laukiantiems asmenims, teikti pasiūlymus Utenos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriui adresu Utenio a. 4, Utena, arba el. paštu turtas@utena.lt

Dėl išsamesnės informacijos galite pasiteirauti tel. 8 389 64032, 8 389 48697

Informaciją parengė:

Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė. 

Photo by FilterGrade on Unsplash

Share this post

Parašykite komentarą