A. Bilotaitė: policijos pareigūnai ilgajam savaitgaliui yra pasirengę

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad policija yra pasiruošusi naujametinį savaitgalį užtikrinti, kad būtų laikomasi įvestų karantino apribojimų. Jos teigimu, tvarką ilgojo savaitgalio metu užtikrins 7500 policijos pareigūnų ir daugiau nei pusantro tūkstančio savanorių.

„Policijos pareigūnai yra pasirengę. Šį savaitgalį jų dalyvaus apie 7500. Taigi po porą tūkstančių kiekvieną dieną. Taip pat aktyviai dalyvaus ir mūsų socialiniai partneriai. Jų skaičius taip pat bus nemažas – apie 1600. Tikimės, kad viskas vyks sklandžiai“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė vidaus reikalų ministrė.

Pasak jos, ilgojo savaitgalio metu policija koncentruosis ne tik savivaldybių ribose įrengtuose postuose, tačiau prižiūrės ir viešąsias vietas.

„Policija yra pasiruošusi ne tik užtikrinti blokpostų darbą, bet šį kartą tikrai nemažas dėmesys bus skiriamas viešosioms vietoms“, – sakė A. Bilotaitė.

„Policijos pagrindinis tikslas yra ne nubausti žmones, bet paaiškinti ir kalbėtis, kad būtų pasiektas tikslas, jog būtų geranoriškai laikomasi visų ribojimų“, – priminusi, kad policijai teko kalėdinių švenčių metu apgręžti tūkstančius automobilių, sakė ministrė.

„Noriu pakviesti visus būti labai atsakingus ir nepadaryti taip, kad padovanotume vienas kitam nelabai lauktą COVID dovaną“, – sakė ji.

Naujųjų metų išvakarėse Lietuvoje vėl įvedamas sugriežtintas judėjimo ribojimas tarp savivaldybių. Asmenims, kurie gudraus ir piktybiškai nevykdys pareigūnų nurodymų, bus taikomos baudos nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų.

Pagal Vidaus reikalų ministerijos (VRM) parengtą planą, blokavimo postai prie įvažiavimų į savivaldybės bus įrengti nuo gruodžio 31 d. 13 val. iki sausio 3 d. 21 val.

ELTA (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą