„Baltyre LT“ servisas ir naujų padangų parduotuvė

Baltyre LT –  atsakinga, moderni įmonė, importuojanti visų rūšių padangas. „Baltyre“ įmonių grupė savo veiklą pradėjo 1996 metais ir šiuo metu yra viena iš rinkos lyderių, tiekiančių padangas lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams; padangas žemės ūkio technikai – traktoriams, priekaboms, padargams; padangas pramonės technikai; padangas sunkvežimiams; padangas miško technikai; įvairių dydžių ratlankius (sunkvežimiams bei traktoriams), kameras.

Šiuo metu Baltyre įmonių grupė turi sėkmingai veikiančius padalinius Slovakijoje, Čekijoje, Vengrijoje, Estijoje, Latvijoje, Austrijoje ir Lietuvoje. Baltyre LT intensyviai bendradarbiauja su BALTYRE įmonių grupės narėmis Latvijoje bei Estijoje, todėl padangas jau sekančią darbo dieną gali pristatyti ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų sandėlių. Tai leidžia turėti didesnį padangų asortimentą ir pasiūlyti net itin retų matmenų padangų, spec. technikai.

Baltyre LT nesivaiko pigaus populiarumo ir investuoja į ilgalaikius tikslus, todėl per ilgus gyvavimo metus yra atrinkusi patikimiausių gamintojų padangas, atitinkančias kainos ir kokybės santykį. Tiesiogiai bendradarbiauja su žymiausiais padangų gamintojais, todėl padangų asortimentas nuolatos papildomas naujais gaminiais, o produkcijos įvairovė tokia didžiulė, jog sau tinkamus sprendimus suranda net ir patys reikliausi klientai.

Įmonė ne tik prekiauja padangomis, bet ir jas montuoja bei remontuoja. Netoli Utenos, Antalgėje (Utenos raj., kelio Utena-Kaunas 5-as km.) veikia Baltyre LT padangų servisas, kuriame remontuojamos ir montuojamos visų rūšių padangos.  Servise padangų remontas atliekamas keliais skirtingais būdais – vulkanizuojant karštuoju metodu, klijuojant spec. lopus ar kitaip hermetizuojant. Padangų remontui naudojama speciali įranga ir kokybiškos medžiagos, nuo kurių parinkimo priklauso remontuotos vietos ilgaamžiškumas.

Baltyre LT padangų servisas yra orientuotas į vieną paslaugos kryptį – padangas, todėl gali suteikti bene aukščiausios kokybės paslaugas. Privažiavimas į servisą labai patogus tiek sunkiajam transportui tiek ir lengvajam, nes padangų servisas nuo kelio nutolęs vos 200 metrų. Kol padangos montuojamos, klientai gali ramiai palaukti jaukiame laukiamajame. Čia galima pasivaišinti kava, paskaityti ar tiesiog ramiai ir šiltai pailsėti, kol darbai bus atlikti.

Šalia Baltyre LT padangų serviso veikia padangų parduotuvė, kurioje galima apžiūrėti ir įsigyti padangas bei vietoje jas palikti sumontavimui. Įmonė pati ne tik prekiaudama, bet tiekdama ir montuodama padangas paliko ryšį su galutiniu vartotoju, kas leidžia gauti tiesioginius klientų atsiliepimus. Atsižvelgiant į klientų atsiliepimus, įmonė gali tobulėti ir į rinką tiekti tik aukščius klientų poreikius atitinkančius gaminius. 

Baltyre LT visada stengiasi pasiūlyti geriausias sąlygas ir aptarnavimą bei pristato prekes visoje Lietuvoje!

„Baltyre LT“ padangų servisas ir parduotuvė laukia savo klientų darbo dienomis nuo 8 iki 17 h. Tvenkinių g. 2, Antalgė (Utenos raj., kelio Utena-Kaunas 5-as km.). Padangų parduotuvės ir serviso kontaktinis numeris: +370 687 51 365, El. paštas: info@baltyre.lt

https://www.baltyre.lt/

Share this post

Parašykite komentarą