Premjerė pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

2022 11 11

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga.     

„Leiskite Jus ir visus Lenkijos žmones Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikinti Nepriklausomybės dienos proga. Linkiu Jums, Jūsų vadovaujamai Vyriausybei ir visiems Lenkijos žmonėms susitelkimo, klestėjimo bei gerovės“, – sakoma Lenkijos Vyriausybės vadovui  Mateuzsui Morawieckiui  adresuotame laiške.  

„Džiaugiuosi, kad Lietuva ir Lenkija yra artimos sąjungininkės. Mūsų tautos gali didžiuotis ilgalaikiais ryšiais, paremtais tvirtos strateginės partnerystės principais, kuriuos šiandien dar labiau sutvirtina mūsų glaudus bendradarbiavimas gynybos srityje ir kartu vykdomi strateginiai infrastruktūriniai projektai. Esu tikra, kad  ir ateityje stiprinsime draugiškus santykius bei bendradarbiavimą, sėkmingai kartu veikdami, įveiksime šiandienos iššūkius.

Neabejoju mūsų vienybe nuosekliai remiant Ukrainą bei stiprinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai. Mūsų šalių solidarumas ir glaudus bendradarbiavimas įgyja ypatingą svarbą, kai vyksta žiaurus precedento neturintis karas prieš Ukrainą, prieš demokratiją ir prieš taisyklėmis grįstą tarptautinę tvarką. Tikiu mūsų bendru nuosekliu įsipareigojimu toliau stiprinti NATO aljansą, taip pat kurti taikų bei saugų mūsų regioną ir viso Europos žemyno ateitį.

Naudodamasi proga noriu pasidžiaugti intensyviu Lietuvos ir Lenkijos Vyriausybių bendradarbiavimu ir padėkoti už sėkmingą bei produktyvų š. m. rugsėjo 16 d. Vilniuje vykusį Lietuvos ir Lenkijos Vyriausybių posėdį. Tai neabejotinai rodo mūsų šalių dinamišką bei glaudžią strateginę partnerystę ir jau užsimezgusį rezultatyvų Vyriausybių bendradarbiavimą, kurį, esu įsitikinusi, tęsime ir ateityje“, –  pabrėžiama Lietuvos Vyriausybės vadovės sveikinime. 

Mano vyriausybė

Share this post

Parašykite komentarą