Viešoji diskusija apie Žaliąjį kursą su šešiais ministrais

Vasario 25 d. 14 val. rengiama pirmoji išVyriausybės organizuojamų nacionalinių viešųjų konsultacijų diskusijų. Jos tema – Žaliasis kursas. Diskusijoje dalyvaus šeši ministrai: aplinkos, žemės ūkio, susisiekimo, energetikos, finansų ir ekonomikos ir inovacijų.

Dalyvauti nacionalinių viešųjų konsultacijų diskusijose kviečiami socialiniai ir ekonominiai partneriai, visuomenės grupių atstovai ir ekspertai. Registruotis reikėtų iki vasario 24 d. 14 val.

Be šios diskusijos, planuojama surengti dar penkias šiomis temomis: 1) atviri duomenys ir skaitmeninė transformacija, 2) regionų politika, atvira teisėkūra, 3) įtraukus ir įrodymais grįstas sprendimų priėmimas, viešasis valdymas, debiurokratizacija, 4) sveikata ir socialinė apsauga, 5) švietimas, mokslas ir inovacijos.

Diskusijų metu ministrai pristatys planuojamas reformas per Vyriausybės programos įgyvendinimo plano darbus ir jiems skiriamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano investicijas, numatomus pokyčius ir jų logiką, su jais susijusius Vyriausybės strateginius projektus, prioritetinius savo darbus ir finansines projekcijas.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Share this post

Parašykite komentarą