Pirmasis Utenos sportinės akrobatikos čempionatas Utenos daugiafunkciame sporto centre

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija

Informaciją parengė: Švietimo ir sporto skyrius.

2022 m. liepos 2 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko pirmasis Utenos sportinės akrobatikos čempionatas. Renginio organizatoriai Aidas Tijūnėlis ir Elinga Staskonienė džiaugėsi savo studijos „Echo dance – gymnastics“ auklėtinių sėkmingais pasirodymais ir žiūrovų, kurie po renginio dalijosi įspūdžiais ir džiugiomis emocijomis, gausa.
Pirmoje renginio dalyje vyko sportinės akrobatikos varžybos, kuriose rungėsi 151 vaikas, iš keturių sportinės akrobatikos įstaigų: „Echo Dance – gymnastics“ (Utena, trenerė Elinga Staskonienė), „Skrydis“ (Vilnius, trenerė Marija Barančikova), „Akrobalansas“ (Visaginas, trenerė Liudmila Vojevodina), Visagino sporto ir rekreacijos centras (Visaginas, trenerė Jekaterina Filipovič).

Varžybų dalyviai atliko kombinuotus pratimus pagal National Development plan 10 programą. Visi treneriai savo auklėtinius apibūdino, kaip labai motyvuotus, užsibrėžtų tikslų siekiančius vaikus, kurie vietoj viliojančių vasaros pramogų renkasi daug darbo ir laiko reikalaujančias treniruotes.

Varžybų pabaigoje jų dalyviai žiūrovams padovanojo tikrą šou. Žiūrovai galėjo išvysti 12 Utenos akrobatų kompozicijų – šešis „Echo Dance – gymnastics studio“ gatvės šokius, tris „Akrobalanso“ cirko šou pasirodymus ir du Visagino pažengusiųjų akrobatų pasirodymus. Šventę papuošė svečiai iš Vilniaus ir Estijos, Tomas ir Taja – šokėjų pora, puikiai įvaldžiusi „Hip Hop“ stilių.

Renginyje svečiavosi ir akrobatikos sporto šakos Lietuvoje pradininkiai ir nusipelnę treneriai, išugdę absoliučius Europos čempionus ir parengę ne vieną pasaulinių pirmenybių prizinių vietų laimėtoją, Natalija Kalinina, Viktoras Kalininas ir Liudmila Vojevodina, kurie treniravo „Echo dance – gymnastics“ studijos trenerę Elingą. Jie džiaugiasi savo auklėtinės pasirinkimu vystyti ir propaguoti akrobatikos sporto šaką Utenos regione. Renginio dalyvius pasveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktroriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė.

Share this post

Parašykite komentarą