Rengiamos Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos

PRANEŠIMAS SPAUDAI

Šių metų birželio 8-9 d., po trejų metų pertraukos, rengiamos Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos. Jos vyks Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 3-iojoje komandoje (Šiauliai, Lakūnų g. 2). Varžybose dalyvaus ne tik valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir darbuotojai, bet ir kitų priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų darbuotojai bei savanoriai ugniagesiai.

Šių varžybų tikslas – gerinti priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pareigūnų, karjeros valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, savanorių ugniagesių, dalyvaujančių gesinant gaisrus, profesinius, praktinius įgūdžius, fizinį pasirengimą ir stiprinti bendradarbiavimą.

Varžybose bus siekiama nustatyti stipriausią Lietuvos priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų pareigūną, populiarinti ugniagesio gelbėtojo profesiją, skatinti sveiką gyvenseną ir pareigūnų bendravimą, visuomenės susidomėjimą ugniagesių gelbėtojų sportu.

Birželio 8 d. vyks individualioji rungtis ir komandinės estafetės rungties atranka. Birželio 9-ąją – dvejetų rungtis ir komandinės estafetės rungties finalai.

Varžybų pradžia – birželio 8 d., 10 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyrius

Share this post

Parašykite komentarą