Peržiūrima Aplinkos apsaugos departamento veikla

Siekiant šalyje stiprinti aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę ir pagrindinės šios kontrolės institucijos – Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AAD) – veiklą, imtasi priemonių šios veiklos trūkumams šalinti.

Penktadienį aplinkos ministras Simonas Gentvilas pavedė ministerijos Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriui ir Teisės ir personalo skyriui atlikti su AAD veikla susijusius tarnybinius patikrinimus. Pastaruoju metu gaunama daug skundų – ir iš pačių AAD darbuotojų, ir iš kitų ministerijai pavaldžių institucijų.

Ministras taip pat pasirašė įsakymą pakeisti AAD administracijos struktūrą. „Bus atsisakyta perteklinių etatų. Visų pirma didelius atlyginimus gaunančių AAD vadovybės patarėjų, kurių balandį atsirado net trys. Vėliau buvo įsteigtas ministerijos lygmens Komunikacijos skyrius“, – sako Simonas Gentvilas. Ministro žodžiais, iš Valstybės kontrolės audito ataskaitos matyti, kad AAD tebeturi dar 70 laisvų inspektorių etatų. Tačiau pernai, atėjus naujai AAD vadovybei, labai padaugėjo tik vadovaujančių darbuotojų.

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija

Share this post

Parašykite komentarą