Rugsėjo 19-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 19-oji – Miškininko diena.

Miškininko diena minima kasmet rugsėjo mėnesio trečiąjį šeštadienį.

Miškininko diena švenčiama nuo 2000 m. Rekomendavus Aplinkos ministerijos kolegijai, tuometis aplinkos ministras priėmė šventę numatantį įstatymą.

Rugsėjo devynioliktoji, šeštadienis – 263-ioji metų diena (šeštoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 103 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

rytoj: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

poryt: Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.


Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.58, leidžiasi 19.27. Dienos ilgumas – 12.29.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.


Protingos mintys:

„Gamta apsupa žmogų tamsa ir verčia jį amžinai veržtis į šviesą“ (J. V. Gėtė).


Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Nelabai maloniai prasidės savaitgalis. Būtų šaunu nepasiduoti niekieno bandymui sugadinti nuotaiką. Jeigu nesuimsite savęs į rankas, įtampa augs ir vakare netgi gali prasiveržti agresija.

JAUTIS. Jums derėtų labiau pasisaugoti situacijų, kuriose lengva užsikrėsti pavojinga infekcija, išprovokuoti priepuolį ar pan. Ši diena nėra palanki sveikatai. Pasirūpinkite augintiniais, bet prie svetimų gyvūnų verčiau nesiartinkite.

DVYNIAI. Jums norėsis nerūpestingai išlaidauti pramogoms, tačiau tokio šėliojimo padariniai veikiausiai bus nekokie. Pagalvokite apie vaikų poreikius ir savo tėvišką atsakomybę.

VĖŽYS. Tikriausiai jums teks kuoptis namie arba rūpintis sodyba, kaime ar kitur talkinti artimiesiems. Regis, partnerio norai ir planai nesutaps su jūsiškiais. Dėl to galimi konfliktai.

LIŪTAS. Jums nelabai rūpės sveikai leisti laisvalaikį. Regis, prilipsite prie interneto, televizoriaus ar kompiuterio. Turbūt ieškosite informacijos, rašysite ar mokysitės. Nepalanki diena sveikatai. Venkite rizikos, greičio kelyje.

MERGELĖ. Ši diena bus kupina rūpesčių, susijusių su vaikais, augintiniais. Regis, jums kiek pabodo nesibaigiančios išlaidos jų poreikiams tenkinti. Turbūt erzins ir vaikų krečiamos eibės, jų nenoras mokytis ar pan. Būkite kantrūs, pykčiu nieko nepasieksite.

SVARSTYKLĖS. Šiandien atsiras nemažai buitinės ruošos ir turbūt teks daugiau dėmesio skirti vyresnio amžiaus šeimos nariams. Su namiškiais bus nelengva bendrauti. Lengviau įsiplieks konfliktai nei įsivyraus jauki ramybė.

SKORPIONAS. Regis, šiandien pajusite visą savaitės nuovargį, energijos stygių. Galimi ir negalavimai arba teks klausytis artimų žmonių nusiskundimų. Galbūt ką nors lankysite ligoninėje.

ŠAULYS. Regis, su draugais, bendraminčiais esate susitarę nemažai nuveikti. Visgi įvykiai klostysis ne taip sklandžiai ir bendravimas nebus toks malonus, kaip įsivaizdavote. Gali kilti ginčų dėl nuomonių skirtumų. Venkite rizikingų nuotykių.

OŽIARAGIS. Regis, ši diena jums yra darbo diena arba tiesiog parsinešėte darbo savaitgaliui. Įtampos turbūt neišvengsite. Jeigu ne darbai, tai situacija šeimoje gadins nuotaiką. Vakaras gali būti ypač konfliktiškas.

VANDENIS. Šiandien nelabai pavyks atsipalaiduoti, jeigu jums reikia mokytis, ruošti publikacijas, straipsnius, rinkti informaciją ar pan. Regis, bus sunku susikaupti, trukdys įkyrios mintys arba nekokia savijauta.

ŽUVYS. Šiandien nekokia diena skolintis ir skolinti, nes galima prarasti ir pinigus, ir draugystę. Beje, jei atėjo laikas draugui grąžinti skolą, labai pasistenkite jo nenuvilti.

Geros dienos!

Daiva Krunglevičienė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą