Susitikimas investicijų klausimais

Pas kaimynus:

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

ignalina.lt

Lapkričio 15 dieną savivaldybės vadovai, administracijos atstovai susitiko su Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos direktore Lina Nosevič ir šiai asociacijai priklausančio SPA Vilnius savininku Valdu Trinkūnu. Kalbėtasi apie sveikatingumo centrų kūrimą ir investavimą. Svečiams pristatyti Ignalinoje esantys sklypai, tinkami vystyti šį verslą.

Meras Laimutis Ragaišis kalbėjo apie Ignalinos turizmo potencialą, pristatė Ignalinos SPA, ligoninės reabilitacijos paslaugas, esančius viešbučius, Lietuvos žiemos sporto centrą. Akcentuotas savivaldybės  noras pritraukti privačių investicijų ir kiek galima sudaryti tam palankias sąlygas. Minėta esanti niša viešbučių sektoriuje, taip pat privataus investuotojo planai rengti poilsio infrastruktūrą sklype prie Ignalinos rajono ligoninės. ,,Druskininkai ir Birštonas nėra guminiai, o mūsų krašte yra visos galimybės, kas pirmas investuos, tas tikrai išloš…“,– sakė meras.

Valdas Trinkūnas mielai dalijosi savo patirtimi ir patarimais. Jis sakė, kad paslaugų verslas yra gana sudėtingas, o sveikatinimo, SPA įstaigai kurti neužtenka vien ežero ir gražios gamtos. Reikalingas didelis įdirbis. ,,Verslas turi būti konkurencingas. Šiuo metu, norint pasiekti geresnio rezultato, tokios įstaigos turėtų specializuotis ir teikti pirmiausia ne sanatorinio, o profilaktinio poilsio mokamas paslaugas, kurių yra per mažai. Tačiau tuomet ir reikalavimai yra didesni, nes kai žmogus pats moka, jis nori gauti aukščiausią lygį…“,– sakė svečias. Iš parodytų investicinių sklypų jam, kaip minėjo, gana patrauklus pasirodė geležinkeliečių stovyklos pusiasalis. 

Lina Nosevič kalbėjo apie savivaldybės būtinybę savivaldybei mokytis, kaip ieškoti investuotojų, kuo aktyviau dalyvauti įvairiuose turizmo, kurortų ir sanatorijų forumuose. Nacionalinės sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacijos nariai, kaip minėta, ieško plėtros galimybių. Asociacijos vadovė  prisiminė vedusi mokymus Ignalinos vietos veiklos grupės nariams, po jų skyrusi laiko apžiūrėti Ignaliną. Švarus ir tvarkingas  miestas jai tikrai patikęs. Po susitikimo meras svečius pakvietė apžiūrėti Ignaliną  ir vietoje pamatyti pristatytus sklypus.

parengė  Lina Kovalevskienė,

vyr. specialistė ryšiams su visuomene

Share this post

Parašykite komentarą