Kviečiame visus prisidėti prie akcijos

Pas kaimynus:

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

ignalina.lt

Siekdama įprasminti organų donorų atminimą, pagarbą ir padėką jiems ir artimiesiems,  jau dešimtus  metus Asociacija „Gyvastis“ visoje Lietuvoje inicijuoja žvakučių uždegimą. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Ignalinos  rajono savivaldybė. Spalio 6 d.  8. 15 val. kviečiame visus prisidėti prie akcijos, atsinešti raudoną  (tinka ir balta )  žvakelę ir ją uždegti Laisvės aikštėje, prie savivaldybės pastato. Tegul tai bus mūsų pagarbos ir atminties simbolis.

Organų donorystė – tai žmogaus savanoriškas ir neatlygintinas organų dovanojimas kitam žmogui. Tokį kilnų sprendimą žmogus gali priimti gyvas būdamas. 

Visoje Europoje organų donorų labai trūksta, o pacientų, kuriuos galėtų išgelbėti organo transplantacija, yra žymiai daugiau nei yra sutinkančių juos dovanoti. Todėl organų donorystės temai skiriamas didelis dėmesys. Siekiama, kad  žmonės suvoktų, kaip tai kilnu, prasminga ir reikalinga. 

Dėl papildomos  informacijos kreiptis į savivaldybės gydytoją Neringą Patiejūnaitę tel. 8 387 51 838 el.p. neringa.patiejunaite@ignalina.lt 

Share this post

Parašykite komentarą