Stiprėja Utenos kolegijos ir Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos bendradarbiavimas

Ramutė Kavoliūnienė
Karjeros ir komunikacijos skyriaus specialistė

www.utenos-kolegija.lt

Rugpjūčio 9 d. Utenos kolegijoje lankėsi Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininkas Aldas Skvarnavičius su komanda. Vizito tikslas – aptarti abipusiai naudingo bendradarbiavimo sritis ir galimybes.

Panevėžio apskrities VMI viršininkas A. Skvarnavičius papasakojo apie VMI veiklą, diegiamas naujoves ir pažymėjo, kad būtų aktualios bendros veiklos rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus, ypač teisės ir apskaitos, kuriuos ruošia Utenos kolegija. Viršininko teigimu, šie specialistai gali įsidarbinti VMI, o ateityje jų įsidarbinimo galimybės tik didės.

Kolegijos direktorius dr. Raimundas Čepukas supažindino su kolegijoje įgyvendinamomis studijų programomis ir pasidžiaugė vis augančiu darbdavių dėmesiu ir stiprėjančia partneryste. Direktoriaus nuomone, bendradarbiavimas su VMI – tai dar vienas svarbus žingsnis, padėsiantis parengti valstybės tarnyboje keliamus reikalavimus atitinkantį specialistą.

Susitikimo dalyviai aptarė galimybes organizuoti bendras konferencijas, seminarus, vykdyti studentų praktikas, įgyvendinti bendrus mokslinius tyrimus, projektus ir kitas veiklas.

Po konstruktyvaus pokalbio buvo nutarta partnerystę įtvirtinti abiejų institucijų bendradarbiavimo sutartimi.

Pauliaus Šakalio nuotraukose susitikimo akimirkos.

Share this post

Parašykite komentarą