Utenos rajono seniūnų svečiai – kolegos iš Šakių

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija

utena.lt

Liepos 14 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi svečių iš Šakių rajono delegacija: Šakių rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis ir rajono seniūnijų seniūnai. Į Uteną atvyko ne tik šiuo metu dirbantys seniūnai, bet ir buvę.
Utenos rajono savivaldybės administracijoje svečiai susitiko su Utenos rajono savivaldybės vicemeru Rimantu Dijoku, administracijos direktoriumi Pauliumi Čyvu bei Utenos rajono seniūnais.

Susitikimo pradžioje buvo pristatyti abu rajonai, jų pasiekimai, iššūkiai, su kuriais susiduriama darbe ir iššūkių sprendimo būdai. Vėliau seniūnai pasidalino patirtimi, aptarė įgyvendinamus projektus, kalbėjo apie technikos įvairiems darbams atlikti svarbą ir reikalingumą. Buvo apsikeista dovanomis.

Po susitikimo svečiai, lydimi savo kolegų Utenos rajono seniūnų, aplankė Vytauto Valiušio keramikos muziejų Leliūnuose, vyko į Sudeikius, apžiūrėjo Alaušo ežero grožybes. Šakiečių vizitas Utenos rajone baigėsi pasiplaukiojimu neseniai savo gyvavimą pradėjusiu laivu turistams giliausiame Lietuvos ežere Tauragne.

Share this post

Parašykite komentarą