Kviečiame registruotis į tarptautinę konferenciją „Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo?”

Vidaus reikalų ministerija, siekdama sustiprinti  valstybinių institucijų ir nevyriausybinių organizacijų bendras pastangas kovoje su seksualiniu išnaudojimu, birželio 1 d. organizuoja tarptautinę nuotolinę konferenciją „Kaip apsaugoti vaikus nuo seksualinio išnaudojimo?“.

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Lietuvos ir užsienio ekspertai peržiūrės turimas priemones bei susitars dėl konkrečių atsakingų institucijų įsipareigojimų siekiant pokyčio, ieškos sprendimų, kaip efektyviau mažinti nukentėjusių vaikų skaičių. 

Svarbius visos Europos Sąjungos veiksmus ir inicijuojamus teisinio reglamentavimo pokyčius šioje srityje pristatys Europos vidaus reikalų komisarė Ylvą Johansson.  Dalyvaus Europolo ir Interpolo atstovai.

Renginio metu bus peržiūrimos vaikų seksualinio išnaudojimo problemos, taip pat planuojama aptarti pagalbos prieinamumo, vaiko teisių apsaugos, prevencijos ir nusikaltimus padariusių asmenų baudžiamojo poveikio stiprinimo klausimus. 

Renginys skirtas valstybinių institucijų ekspertams, nevyriausybinių organizacijų atstovams ir suinteresuotiems asmenims. 

Maloniai kviečiame iki 2023 m. gegužės 30 d. registruotis adresu: https://forms.gle/iLzeLYUg26kWgWiv7

Konferencija vyks nuotoliu būdu Zoom platformoje. 

Renginio programą rasite čia.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija

Share this post

Parašykite komentarą