Prezidentas ir pirmoji ponia sveikina visas Lietuvos mamas Motinos dienos proga

2023 m. gegužės 07 d.

https://www.lrp.lt/lt

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė pasveikino visas Lietuvos mamas ir globėjas Motinos dienos proga.

Šalies vadovo žodžiais, pirmasis gegužės sekmadienis kasmet yra ypatinga diena, kuomet mamos ir globėjos apgaubiamos pagarba, meile ir dėkingumu. Prezidento teigimu, žodis „mama“ asocijuojasi su viso ko pradžia: dažnai tai būna pirmasis žodis, kurį ištaria ir parašo vaikas, dažnai tai būna pirmas jo nupieštas portretas. Dažnai tai žodis, kuris rašomas prašyme priimti į darželį, mokyklą ir daugelyje kitų gyvenimiškų situacijų.

„Šalia šio žodžio visada esti beribis mamos pasiaukojimas bei atsakomybė. Už savo vaiką, jo džiaugsmą, jo kritimus, jo sėkmę. Šiandien noriu labai nuoširdžiai padėkoti mamoms už tą begalinį atsidavimą. Už drąsą, atiduotas jėgas, dvasios stiprybę. Už kantrybę skiepijant vertybes, už tvirtus pagrindus, padėtus vaikų gyvenimo kelyje. Mielos mamos ir globėjos, Jūs esate tikrasis įkvėpimo ir stiprybės šaltinis ne tik savo vaikams, bendruomenėms, bet ir visai mūsų valstybei“, – sakė Prezidentas.

„Jūs – amžinosios išminties ir vertybių saugotojos, sielos darbais kuriančios rojaus oazes žemėje, kantriai pražystančios obelų šviesumo gražios ateities žiedais kiekvieną pavasarį. Dėkoju Jums už visą vargą, ištvermę ir darbštumą, už pasiaukojimą, auginantį gražius Jūsų vaikų ir vaikaičių gyvenimo kelius. Tegul visas Lietuvos mamas ir globėjas džiugina žmogiškosios laimės žiedlapių gausa ir begalinės meilės šviesa“, – teigė D. Nausėdienė.

Prezidentas ir pirmoji ponia visoms Lietuvos mamoms ir globėjoms palinkėjo daug laimės, sveikatos, vaikų bei vaikaičių meilės ir dėkingumo.

Prezidento komunikacijos grupė

Share this post

Parašykite komentarą