Kviečiame teikti kandidatus Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimui

Utenos rajono savivaldybės administracijos informacija

Informaciją parengė: Atstovė ryšiams su visuomene Lolita Kaminskienė

Kasmet Utenos rajono savivaldybė nusipelniusiems Utenos krašto žmonėms suteikia Garbės piliečių vardus.
Utenos krašto garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pastangas bei išskirtinį indėlį į Utenos krašto mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo bei kitas sritis ir aktyvią visuomeninę veiklą. Garbės piliečio vardas gali būti suteikiamas asmeniui ir po mirties.
Kviečiame teikti kandidatus Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimui. Siūlymą dėl Garbės piliečio vardo suteikimo gali teikti Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai, juridiniai asmenys, gyvenamųjų vietovių bendruomenės, ne mažiau kaip 20 žmonių grupės.

Siūlymas asmeniui suteikti Garbės piliečio vardą pateikiamas Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimo komisijai nuo einamųjų metų lapkričio 1 d. iki gruodžio 1 d.
Kartu su siūlymu turi būti pateikta išsami informacija apie siūlomą kandidatą: jo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija, gyvenimo aprašymas, kuriame nurodoma asmens biografija, darbai ir nuopelnai Utenos kraštui, kandidato turimi apdovanojimai, įvertinimai; ne mažiau kaip dvi rekomendacijos.
Garbės piliečio vardas suteikiamas Utenos rajono savivaldybės tarybos sprendimu.
Siūlymų asmeniui suteikti Garbės piliečio vardą bei papildomų dokumentų apie siūlomą kandidatą laukiame Utenos rajono savivaldybės administracijoje (Utenio a. 4, Utena), 103 kab. Detalesnė informacija teikiama tel. (8 389) 638 98, (8 667) 47542, el. paštu regina.skomskiene@utena.lt

Share this post

Parašykite komentarą