Premjerė: Mokslo ir žinių dieną linkiu nuoširdžiai patikėti, jog viskas, ko norime ir siekiame, yra įmanoma

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė rugsėjo 1-ąją lankėsi Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijoje, savo sveikinimo kalboje mokytojams, moksleiviams bei jų tėvams linkėdama kurti atvirumu ir pasitikėjimu grįstą bendruomenę bei auginti tikėjimą, jog nuoširdžiomis pastangomis viskas yra pasiekiama.

„Šiandieniniame pasaulyje, šalia sparčios skaitmenizacijos ir kitos šalių pažangos, visai šalia vyksta įvykiai, kurie verčia mus visus susimąstyti ir pergalvoti vertybes, kurias norime perteikti savo vaikams. Todėl man labai svarbu, kad mokykloje jūs kuriate aplinką, kurioje kiekvienas ugdytinis gali ne tik siekti žinių, tobulėti, bet ir jaustis saugus bei suprastas“, – sveikinimo žodyje sakė Vyriausybės vadovė.

Ministrė Pirmininkė išskyrė sėkmingos mokyklos stiprybes, linkėdama jų neapleisti: priimti kiekvieną su visomis jos ar jo ypatybėmis, išsaugoti atvirą širdį ir smalsų protą, puoselėti pilietiškumą ir bendruomeniškumą.

Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijoje, kurioje mokosi 659 moksleiviai, šiemet mokslo metus pradeda ir keli mokiniai iš Rusijos karo paveiktos Ukrainos, išlyginamojoje klasėje mokysis dalis Lietuvoje prisiglaudusių pabėgėlių vaikų.

Mano vyriausybė

Share this post

Parašykite komentarą