Anykščių policija ir artimieji prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio vyro

UTENOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

PRANEŠIMAS

2022 m. birželio 28 d.

Anykščių policija ir artimieji prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio vyro

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mindaugo Vėtos (g. 1943 m.), gyv. Anykščių r., Kurklių II kaime.

2022 m. birželio 23 d. apie 9 val. ryte, garbaus amžiaus vyras išėjo iš namų ir negrįžo. Vyras sunkiai vaikščiojo, tačiau mėgdavo nueiti į kaimo parduotuvę, aplankyti kaimynus ir kartais eidavo į šalia esantį mišką.

Mindaugas Vėta yra apie 160 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, žilais plaukais, be dantų. Buvo apsirengęs žaliomis kareiviškomis kelnėmis, dėvėjo tokios pačios spalvos kepurę su snapeliu ir žalios/mėlynos spalvos sportinį džemperį „Adidas“, buvo apsiavęs juodos spalvos „Crocs“ tipo avalyne.

Galinčius suteikti informacijos apie dingusį asmenį ar apie jo buvimo vietą, prašome pranešti Utenos aps. VPK Anykščių r. PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Rimvydui Versinskui, tel. +370 612 55 962 ar el. paštu rimvydas.versinskas@policija.lt arba skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Utenos aps. VPK Anykščių r. PK vykdo intensyvius asmens paieškos veiksmus apylinkėse, šalia kaimo esančiame miškelyje, apklausiami gyventojai. Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai vykdė paiešką Kurklių II kaime esančiame tvenkinyje. Paieškoje naudojami dronai, planuojama pasitelkti parasparnius.

Share this post

Parašykite komentarą