Neteisėtos žiemos pramogos nepraslydo pro Utenos aplinkosaugininkų akis

Aplinkos apsaugos departamento Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai praėjusią savaitę pagal gautą pranešimą Molėtų rajone nustatė asmenį, važinėjusį keturračiu ant Galuonų ežero. Asmeniui gresia bauda iki 560 eurų.

Kaip teigia Utenos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Almantas Vaičiūnas, šis pažeidėjas ne tik važinėjosi ant užšalusio ežero, bet, tęsdamas linksmybes, užklydo į kitų asmenų sodybos kiemą ir jame įklimpo. Į žmonių sudrausminimus jis nereagavo ir toliau važinėjo ant užšalusio Galuonų ežero.

„Iš Pranešimų priėmimo tarnybos gavome pranešimą, kad ant Galuonų ežero asmuo važinėja keturračiu. Pareigūnai operatyviai sureagavo į gautą skundą ir, tarnybiniu sniego motociklu pasekę keturračio vėžėmis 3 kilometrus, nustatėme asmenį, kuris važinėjo vandens telkinio ledu keturračiu, nors tai daryti draudžiama“, – sakė Almantas Vaičiūnas.

Už tai ant užšalusio ežero asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia bauda nuo 300 iki 560 eurų.

Primename, kad šalyje paviršinių vandens telkinių ledu važinėti motorinėmis transporto priemonėmis draudžiama.

Aplinkosaugininkai ir toliau ragina gyventojus pastebėjus pažeidimus nedvejoti ir apie juos pranešti AAD Pranešimų priėmimo tarnybos telefonu (8 5) 273 2995 arba 112.

Lina Lapėnaitė

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos

Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė

Photo by Irina Shishkina on Unsplash

Share this post

Parašykite komentarą