„Tverečiaus“ krepšinio komandai Zarasuose lygių nebuvo

Pas kaimynus:

Ignalinos rajono savivaldybės administracijos informacija

Kaimyniniame  Zarasų rajone vyko Vasaros sporto sezono atidarymas, į kurį susirinko tinklinio, lauko teniso, futbolo ir krepšinio sporto entuziastai, jų sirgaliai bei reginių ir renginių išsiilgę miesto gyventojai. Tai buvo vienas iš Zarasų sporto centro projekto ,,Sportas jauniems – kūno kultūra visiems!“ rnginių, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Po ilgos pertraukos dėl fizinio aktyvumo veiklų ribojimo karantino laikotarpiu Pauliaus Širvio progimnazijos stadionas prisipildė džiugaus šurmulio. Į varžybas atvyko net 19 komandų iš Zarasų, Vilniaus, Utenos, Rokiškio, Visagino ir Ignalinos. Mūsų rajono garbę krepšinio varžybose gynė  Tverečiaus seniūno Aivaro Lozdos suburta krepšininkų komanda „Tverečius“. Taip per sportą ir Zarasuose buvo išgirstas Ignalinos vardas, reprezentuotas Tverečiaus miestelis.

Ypač daug dėmesio sulaukė futbolo ir krepšinio varžybos. Čia būta daug aistrų, emocijų, džiaugsmo ir nusivylimo. Sportininkus gana aktyviai palaikė susirinkusieji.

Krepšinio aikštelėje dėl geriausiųjų titulo varžėsi devynios komandos. Jau pirmo etapo varžybos (rungtynės pogrupiuose) parodė, kad kova dėl apdovanojimų bus tikrai nelengva ir atkakli, nes susirinko tikrai pakankamai stiprios komandos. Tik po paskutinių varžybų pogrupiuose paaiškėjo keturios stipriausios komandos, kurios finaliniame etape tęsė kovą dėl apdovanojimų. Į finalą pateko: „Ilgių sodyba“ (Visaginas), „Utenos seniūnija“ (Utena), KK „Zarasai“ (zarasiškiai, dabar gyvenantys ir dirbantys Vilniuje) ir „Tverečius“ (Ignalina).

Pirmame pusfinalyje „Tverečius“ rezultatu 25:22 įveikė „Ilgių sodybą“. Antrame pusfinalyje KK „Zarasai“ 21:12 nugalėjo „Utenos seniūniją“. Mažajame finale daugkartiniai Zarasuose vykdomų krepšinio varžybų nugalėtojai „Ilgių sodybos“ krepšininkai 21:8 nugalėjo uteniškius ir užėmė trečiąją vietą. Šiuo metu geriausia Zarasų vyrų krepšinio komanda KK „Zarasai“ didžiajame finale po labai atkaklios kovos rezultatu 9:10 turėjo pripažinti pirmą kartą Zarasuose dalyvaujančios „Tverečiaus“ komandos pranašumą.

Varžybų dalyvius sveikino ir apdovanojimus įteikė Zarasų sporto centro direktorė Danutė Kukalienė ir Zarasų rajono mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius. Taigi ne tuščiomis į Tverečių sugrįžo seniūnas Aivaras Lozda.

Parengė Vida Gasparavičienė

Share this post

Parašykite komentarą