Naujųjų metų sutikimo naktis ir šventinis savaitgalis praėjo be didelių incidentų

Utenos apskrityje Naujųjų metų sutikimo naktis ir šventinis savaitgalis praėjo be didelių incidentų. 

Nuo 2020 m. gruodžio mėn. 31 d. 13 val. iki 2021 m. sausio mėn. 3 d. 21 val. Utenos apskrityje policijos stacionarūs kontrolės postai ir mobilūs policijos ekipažai kontroliavo asmenų judėjimą tarp savivaldybių.

Šventiniu laikotarpiu postuose dirbo daugiau kaip 280 pareigūnų. Policijai asmenų judėjimo ribojimo kontrolę padėjo vykdyti 57 savanoriai iš kitų institucijų, t. y. policijos rėmėjai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai, Lietuvos šaulių sąjungos nariai, Lietuvos policijos mokyklos kursantai ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai.

Neįleistų į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus transporto priemonių skaičius.

  • Utenos apskrityje – 207
  • Anykščiai – 46
  • Molėtai – 25
  • Ignalina – 22
  • Utena – 93
  • Visaginas – 13
  • Zarasai – 1
  • Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkarda – 7

Per šias dienas pradėtos 48 administracinės teisenos pagal LR ANK už karantino reikalavimų pažeidimus. Postuose surašyta tik trys protokolai už ribojimo judėti tarp savivaldybių nesilaikymą. Dauguma, t. y. 25 protokolai surašyti asmenims, kurie nėra šeimos ar namų ūkio nariai, tačiau artimai kontaktavo, tuo sukeldami pavojų plisti COVID-19 ligai. Net 17 pažeidimų nustatyta asmenims, kurie transporto priemonėje vyko daugiau kaip 2 asmenų, ne vienos šeimos ar vieno namų ūkio narių grupėmis. Kiti pažeidimai dėl nosį ir burną dengiančios apsaugos priemonės nedėvėjimo.

Norime padėkoti įmonėms ir žmonėms už supratingumą ir norą pasidalinti gerumu, kava ir šiltu maistu su pareigūnais, dirbančiais ilgas valandas lauko sąlygomis.

Primename, kad Vyriausybės sprendimu, judėjimo tarp savivaldybių ribojimai pratęsiami iki sausio mėn. 31 d. 24 val.

Informaciją teikiame tel. 8 700 60 000, darbo dienomis nuo 7 val. ryto iki 20 val. vakaro. Savaitgaliais ir švenčių dienomis – nuo 8 val. ryto iki 17 val. Užduoti klausimą galite ir el. paštu info@policija.lt

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Asta Šuminienė

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Komunikacijos poskyrio vedėja

Share this post

Parašykite komentarą