Lapkričio 20-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 20-oji – Afrikos industrializacijos diena.

Jungtinės Tautos paskelbė lapkričio 20-ąją Afrikos industrializacijos diena. Taip siekiama atkreipti pasaulio šalių dėmesį į žemą Afrikos pramonės lygį ir padėti jos šalims.

Lapkričio dvidešimtoji, penktadienis – 325-oji metų diena (penktoji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 41 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Felė, Felicija, Felicijonas, Felicijus, Felicita, Feliksas, Felius, Josvyda, Josvydas, Jovyda, Jovydas, Vaidvilas, Vaidvilė;

rytoj: Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;

poryt: Cilė, Cecilija, Cecilijus, Cecilius, Cilas, Cilė, Dargintė, Laimutis, Steikintas, Suvaidas, Suvaidė, Suvainas, Suvainė.


Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 16.10. Dienos ilgumas – 08.12.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


Protingos mintys:

„Kai mes laimingi, tai visada geri, bet kai mes geri – ne visada laimingi“ (O. Vaildas).


Astrologinė prognozė lapkričio 20-ajai, penktadieniui

AVINAS. Šiandien kažkas gali jums padėti suorganizuoti svarbų virtualų susitikimą, susirinkimą. Deja, vakare gali išmušti iš vėžių nelabai subtilus jūsų draugo, pažįstamo poelgis ar komentaras.

JAUTIS. Sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus. Tikriausiai bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis arba taip elgtis mėginsite jūs patys. Tai tikrai neliks nepastebėta.

DVYNIAI. Kažko reikalaudami, siekdami ar viešindami nepersistenkite, jauskite saiką ir atsakomybę. Galbūt jums teks bendrauti su žmonėmis, kurie yra tokie keisti, kad sunku susikalbėti.

VĖŽYS. Jums gali prireikti finansinės ar kitokios paramos. Nusimato neplanuotos išlaidos. Netylėkite, imkitės iniciatyvos, pajudinkite skolininkus ir galimus rėmėjus.

LIŪTAS. Tikriausiai teks imtis tarpininkavimo, derėtis. Jūsų asmeninis požiūris gali būti labai šiuolaikiškas, tačiau ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Tikėtinos užgaulios replikos.

MERGELĖ. Dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus.

SVARSTYKLĖS. Ši diena jums turėtų būti smagi, jeigu nekils rūpesčių dėl kai kurių nepatenkintų vaikų poreikių arba finansinių sunkumų. Galbūt pajusite kūrybinę ugnelę.

SKORPIONAS. Ši diena bus nerami dėl jums rodomo keisto dėmesio arba kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Netikėtai galite pasielgti kažkaip neatsakingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo.

ŠAULYS. Dėl su mokslu, darbu susijusių problemų viskas atrodys sudėtingiau, nei realiai yra. Galbūt gausite pranešimą apie sveikatos tyrimą, numatomą vizitą, interviu ar kitokį pokalbį. Kažkuo nustebins žmogus iš artimos aplinkos.

OŽIARAGIS. Dieną galite išgirsti patarimų, kaip praplėsti veiklą. Galbūt nuskambės nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas. Galite sugadinti savo dalykinį įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės.

VANDENIS. Regis, keistas nerimas neleis jums gerai jaustis, o ekscentriškumas gali jaukti santykius su aplinkiniais. Dideliems darbams dabar stokojate pragmatiškumo ir energijos. Derėtų vengti bet kokios rizikos.

ŽUVYS. Nelengva diena ir fiziškai, ir emociškai. Geriau seksis tiems, kuriems tenka užsiimti menu, medicinos ar socialiniais reikalais. Galbūt įsižeisite dėl komentaro, paremto apkalbomis ar netgi šmeižtu.

Geros dienos!

Daiva Krunglevičienė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą