Lapkričio 2-oji: vardadieniai, astrologija

Lapkričio 2-oji – Mirusiųjų atminimo diena – Vėlinės. Šią dieną visose katalikų bažnyčiose meldžiamasi tik už mirusiuosius. Iš Evangelijos skaitomi Kristaus žodžiai, teikiantys amžinojo gyvenimo viltį.

Negalime praskleisti šydo, skiriančio mus nuo Amžinybės. Pasidžiaugę visais Šventaisiais prisimenam ir visus mirusius – Vėlines. Kapus žiedais papuošiame, žvakę uždegame, nesvarbu, kas palaidoti: gal šventieji, o gal tie, už kuriuos reikia pasimelsti. Prisimename juos „prie Viešpaties altoriaus“, kaip gražiai mirštanti Šv. Augustino motina yra prašiusi savo sūnų (kunigas Lionginas Virbalas).

Vėlinės – tauri gyvųjų ir mirusiųjų susitikimo šventė. Kiekvienas stengiasi aplankyti, išpuošti gėlėmis savo tėvų, senelių, savo artimųjų ir draugų kapus, uždegti žvakeles, parymoti lapkričio tyloje. Manoma, kad mirusieji taip pat ateina pas gyvuosius.

Lapkričio antroji, pirmadienis – 307-oji metų diena (pirmoji 45-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 59 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Beinora, Beinoras, Beinorė, Beivyda, Beivydas, Gedardas, Gedilas, Gedilė, Pervainas, Pervainė, Perviltas, Perviltė, Valentinas;

rytoj: Alė, Hubertas, Malacijus, Norvainė, Silvija, Vidmantas, Vidmantė, Vidminta, Vidmintas, Vidmintė, Vydmantas, Vydmantė;

poryt: Eibartas, Karalius, Karolė, Karolina, Karolis, Talius, Vaidmina, Vaidminas, Vitalė, Vitalija, Vitalius.


Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.23, leidžiasi 16.41. Dienos ilgumas – 09.18.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


Protingos mintys:

„Jei nebūtų mirties, gyvenimas mums neatrodytų toks gražus“ (N. Gogolis).


Astrologinė prognozė lapkričio 2-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Iš ryto didelį dėmesį nukreipsite į nuosavybę, pinigus ir su jais susijusius reikalus. Naudos galima tikėtis iš reklamos, protinės ir komercinės veiklos. Būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti jus dominančių dalykų.

JAUTIS. Šiandien sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt pasiseks įvykdyti naudingą verslo operaciją arba parašyti rimtą publikaciją.

DVYNIAI. Galima nauda iš labdaros, socialinės pagalbos, meno, nelegalios veiklos. Visgi šiandien nederėtų paskubomis sudarinėti sutarčių. Kurkite, skaičiuokite, bet neforsuokite. 

VĖŽYS. Iki pietų neblogai seksis tvarkyti kasdienius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus, o vėliau viskuo imsite bodėtis, pajusite savo pastangų ir šnekų beprasmiškumą. Galite sunegaluoti.

LIŪTAS. Iš ryto gvildensite profesines problemas, o pavakariais pereisite prie asmeniškesnių dalykų. Tikėtini įdomūs susitikimai arba diskusijos socialiniuose tinkluose. Kažkieno tarpininkavimas gali lemti sėkmę.

MERGELĖ. Regis, iki pietų daugiau filosofuosite arba naršysite šen bei ten internete, nei konkrečiai dirbsite. Tai reiškia, kad darbo diena gali užsitęsti, nebespėjus atlikti tai, kas iš tiesų svarbu.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę pokalbiams apie psichologiją, finansus, tarptautinius įvykius, švietimą. Galbūt popiet teks dalyvauti susitikime su užsieniečiais, įžymybėmis ar intelektualais.

SKORPIONAS. Šiandien jums ypač rūpės informacija apie akcijas, bankus, finansų politiką. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę tiek dirbdami, tiek bendraudami. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas.

ŠAULYS. Neblogai seksis tvarkytis darbe ir namuose. Tik aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Pravartu pamėginti atsikratyti kai kurių ydų, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

OŽIARAGIS. Šiandien nevenkite kaip reikiant paplušėti. Labai svarbu tęsti pradėtus darbus, jei tik nesate saviizoliacijoje ar karantine. Pravartu pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu.

VANDENIS. Iš ryto gali streikuoti virškinimo sistema arba rūpesčių sukels namiškiai. Neimkite į širdį nereikšmingų dalykų. Vakare užplūs romantiškos nuotaikos. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui.

ŽUVYS. Šiandien galite tikėtis susitikimų su seniai matytais žmonėmis. Vakare geriausiai jausitės namuose, su šeima. Galite išleisti pinigų, kad patenkintumėte savo estetinius poreikius.

Geros dienos!

Daiva Krunglevičienė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą