G. Nausėda ragina lietuvius balsuoti: negalime nuolat kapstytis praeityje

Vilnius, spalio 8 d. (ELTA).

Prezidentas Gitanas Nausėda kreipėsi į šalies gyventojus, ragindamas juos susitelkti prieš sekmadienį vyksiančius Seimo rinkimus ir išreikšti pilietinę valią.

„Balsuojame sudėtingu pandemijos metu, tačiau koronavirusas negali ir neturi tapti priežastimi atsisakyti savo pilietinės teisės ir pareigos“, – vaizdo įraše socialiniame feisbuko tinkle rašo G. Nausėda.

Šalies vadovas patikino, kad rinkimų apylinkėse sudarytos saugios sąlygos balsavimui.

„Nėra geresnio meto parodyti, kad mes visi kartu esame tauta, kurianti valstybę. Nėra kito būdo užtikrinti, kad didžiulė balsų įvairovė, skirtingos mūsų idėjos ir troškimai atvestų prie bendrų sprendimų“, – teigė G. Nausėda.

Prezidentas taip pat kalbėjo, kad parlamentarai turi atstovauti visiems gyventojams, „o ne atskiroms interesų grupėms“. Jis paragino gyventojus balsuoti aktyviai ir atsakingai.

„Negalime nuolat kapstytis praeityje, ieškoti tariamų priešų, kurti sąmokslo teorijų. Turime unikalią progą pasinaudoti savo gebėjimais ir Europos Sąjungos galia žengti didelį žingsnį į priekį“, – sakė G. Nausėda, dar kartą paraginęs „kurti socialiai atsakingą, žalią ir inovatyvią Lietuvą – gerovės Lietuvą“.

Dainora Karklytė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą