„Maximos“ organizuoto žaidimo „Ačiū, vasara“ laimėtojai apdovanoti vertingais prizais

Tiesiog pirkti mėgstamus produktus ir laimėti 1000 eurų vertės čekius „Maximos“ pinigais apsipirkti šio prekybos tinklo parduotuvėse. Tokia laimė nusišypsojo trims lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ klientėms. To net neįtardamos, jos tapo pagrindinių „Maximos“ organizuoto žaidimo „Ačiū, vasara“ prizų laimėtojomis. Dar daugiau nei du tūkstančiai „Maximos“ klientų, žaidimo „Ačiū, vasara“ dalyvių, tiesiog už apsipirkimą buvo apdovanoti vasariškais prizais, skirtais aktyviam laisvalaikiui.

„Prasminga yra dirbti mūsų klientams kuriant pačią geriausią apsipirkimo patirtį. O matyti laimingas klientų akis ir besišypsančius jų veidus, yra nenusakomai geras jausmas ir pats geriausias įvertinimas. Visos komandos vardu, tariame nuoširdų ačiū kiekvienam klientui, kuris renkasi „Maximos“ parduotuves. Vasaros žaidimas „Ačiū, vasara“ būtent ir buvo vienas iš būdų padėkoti klientams ir juos pradžiuginti vertingais prizais“, – sveikindama pagrindinių žaidimo prizų laimėtojas sakė Giedrė Karaliūtė-Gedvilė, prekybos tinklo „Maxima“ pardavimų departamento direktorė.

Žaidimas „Ačiū, vasara“ „Maximos“ parduotuvėse vyko nuo birželio 30 d. iki rugpjūčio 31 d. Žaidimo dalyviais tapo visi „Maximos“ klientai bet kurioje prekybos tinklo parduotuvėje apsipirkę bent du kartus per savaitę ir vieno apsilankymo metu įsigiję prekių už ne mažiau nei 10 eurų.

Trims klientėms, laimėjusioms pagrindinius žaidimo „Ačiū, vasara“ prizus – net tūkstančio eurų vertės čekius „Maxima“ pinigais – šie prizai buvo įteikti didžiausioje ir moderniausioje „Maximos“ parduotuvėje Baltijos šalyje – Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusioje parduotuvėje „Maxima XXXX“.

Anot prekybos tinklo atstovės G. Karaliūtės-Gedvilės, visoms klientėms laimėjimai buvo didelė staigmena ir pradžiugino ne tik pačias klientes, bet ir jų šeimų narius. Pasiteiravus, kas, jų manymų, laimėtojoms atnešė sėkmę, pirkėjos teigė esančios ilgametės „Maximos“ klientės, o gauti prizai – puikus įrodymas, jog apsipirkimas prekybos tinklo „Maximos“ parduotuvėse atneša visokeriopą naudą.

Iš viso žaidimo „Ačiū, vasara“ metu buvo apdovanoti per du tūkstančiai „Maximos“ pirkėjų. Kiekvieną savaitę dešimtys prizų – kepsninės, miegmaišiai, kuprinės, iškylos kilimėliai, vandeniui atsparūs krepšiai, netgi pripučiami „Vienaragiai“, skirti maudynėms vandenyje, ir kt. – maloniai nustebindavo gausybę „Maximos“ klientų. O ištartas žodis „ačiū“ – papuošdavo jų veidus dar platesnėmis šypsenomis.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

ELTA

Share this post

Parašykite komentarą