„Walmart“ išbandys maisto ir namų apyvokos prekių pristatymą bepilotėmis skraidyklėmis

Bentonvilis, rugsėjo 9 d. (ELTA).

JAV mažmeninės prekybos milžinė „Walmart“ trečiadienį paskelbė, kad kartu su pristatymo bendrove „Flytrex“ vykdys bandomąjį projektą, kurio metu išbandys maisto ir namų apyvokos prekių pristatymą bepilotėmis skraidyklėmis.

Kaip skelbia „Reuters“, Arkanzaso valstijos Bentonvilio mieste įsikūrusi „Walmart“ pranešė, kad bandymai prasidės trečiadienį Šiaurės Karolinoje, Fajetvilio mieste, – debesų kompiuterijos principu valdomos skraidyklės surinkinės ir pristatinės tam tikrus daiktus.

„Žinome, kad prireiks šiek tiek laiko, kol milijonus siuntų bus imta pristatinėti skraidyklėmis. Tai vis dar atrodo kaip mokslinė fantastika“, – pranešime sakė „Walmart“ vartotojų prekių skyriaus viceprezidentas Tomas Wardas.

Bendrovė COVID-19 pandemijos akivaizdoje ėmėsi spartinti prekių atsiėmimo ir pristatymo paslaugų plėtrą, viruso besibaiminantiems vartotojams vis dažniau renkantis prekių pristatymą prie jų namų slenksčio.

Milžinė „Walmart“, kurios interneto pardavimai antrą ketvirtį padvigubėjo, anksčiau bendradarbiavo su „Ford Motor Co“ ir savaeigių transporto priemonių startuoliais „Gatik“ ir „Nuro“, siekdama ištyrinėti prekių pristatymą autonominėmis transporto priemonėmis.

Lina Linkevičiūtė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą