Rugsėjo 9-oji: vardadieniai, astrologija

Rugsėjo 9-oji – Tarptautinė grožio diena.

Tarptautinė grožio diena švenčiama Tarptautinio estetikos ir kosmetologijos komiteto SEDESKO iniciatyva, taip išaukštinant kosmetologijos galią. Diena minima nuo 1995 m. Kai kuriose pasaulio šalyse būtent šią dieną rengiami grožio konkursai ar net festivaliai.

Rugsėjo devintoji, trečiadienis – 253-ioji metų diena (trečioji 37-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 113 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arginta, Argintas, Argintė, Darius, Pobiltas, Pobiltė, Pogilas, Pogilė, Ramutė, Ramutis, Sergijus;

rytoj: Girmantė, Konstancija, Mikalojus, Salva, Salvas, Salvija, Salvinija, Tautgirdas, Tautgirdė;

poryt: Augantas, Augantė, Daugmantas, Daugmantė, Daugminta, Daugmintas, Daugmintė, Gytautė, Helga, Nutautas, Nutautė.


Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.40, leidžiasi 19.52. Dienos ilgumas – 13.12.

Šiandien – devintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.


Protingos mintys:

„Kai teisė negali išspręsti, sprendžia jėga“ (F. Šileris).


Astrologinė prognozė rugsėjo 9-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Norėsis kontroliuoti kitus žmones bei pelnyti jų dėmesį ir pagarbą. Asmeniniame gyvenime įvyks permainos, jeigu pasiduosite pagundoms ir leisitės į aistringus nuotykius.

JAUTIS. Gali susidaryti palankios aplinkybės įsidarbinti, jeigu tai jums aktualu. Galbūt pavyks pasipelnyti ar išspręsti turto, remonto, nuomos reikalą. Tai, kas malonu, bus ir naudinga bei atvirkščiai.

DVYNIAI. Tai turėtų būti šauni diena. Jums gali pasisekti, jeigu siekiate pasižymėti profesinėje veikloje ar įsidarbinti, pateikti projektą, užsidirbti pinigų. Visgi nepraraskite budrumo, nes šalia gerų perspektyvų gali būti siūlomos ir apgaulingos.

VĖŽYS. Šiandien atrodysite keistai atsipalaidavę, linkę plaukti pasroviui ir tiesiog mėgautis tuo, ką patiriate čia ir dabar. Galbūt jums niekur nereikės skubėti, nes jau jausitės įveikę didžiausią iššūkį, o gal aplinkybės jus šiek tiek pristabdys.

LIŪTAS. Šiandien jums seksis bendrauti, demonstruoti derybinius gebėjimus, išradingumą, teikti kitiems konsultacijas arba jas gauti ir sumaniai pasinaudoti. Gerai nuteiks draugų, gerbėjų dėmesys. Galbūt sulauksite kažkokios paramos.

MERGELĖ. Aktyvi, rezultatyvi diena. Būsite linkę verstis per galvą, kad tik parodytumėte, ką sugebate, jei ne darbais, tai nors žodžiais. Turėtų paaiškėti, ar tai, ką darote, yra naudinga.

SVARSTYKLĖS. Bus daug kalbų apie tarptautinius įvykius, studijas, tolimas keliones, įdomias pažintis. Seksis įgyvendinti kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Palanku užsiimti labdara arba dėl jos kreiptis.

SKORPIONAS. Palanku tvarkyti komercinius, finansinius, turtinius, draudimo reikalus, derėtis. Gali pasigirsti naujienų apie tai, kas jums aktualu. Verta pasitikslinti, ar tai nėra vien gandai.

ŠAULYS. Šiandien labai svarbu laiku atsidurti reikiamoje vietoje ir šalia tų, kurie jums palankūs. Galite užmegzti bendradarbiavimą, įsidarbinti ir pan. Nusimato ir įdomus renginys, pasimatymas.

OŽIARAGIS. Gali pradėti aiškėti jūsų perspektyvos bei įdirbio, permainų, reformų nauda. Kuo mažiau galvosite apie smulkmenas ir kuo daugiau apie esmę, tuo bus geriau.

VANDENIS. Palanku ruošti projektus, publikacijas, viešas kalbas. Turėtumėte pritapti kažkuo ypatingų žmonių kompanijoje. Komplimentai, padrąsinimai, kuriuos išgirsite, bus gana nuoširdūs.

ŽUVYS. Tai nebloga diena žmonėms, mokantiems derintis prie kintančių situacijų. Gali pavykti pasipelnyti ar atverti sau platesnes perspektyvas ten, kur jos susiaurėjo. Daugiau progų pasireikšti turės menininkai.

Geros dienos!

Daiva Krunglevičienė (ELTA)

Share this post

Parašykite komentarą