Kroatijoje dėl išaugusio COVID-19 atvejų skaičiaus įvedami nauji apribojimai

Zagrebas, rugpjūčio 22 d. (dpa-ELTA).

Kroatijoje šeštadienį nuspręsta vėl įvesti kai kuriuos karantino apribojimus dėl atsinaujinusio COVID-19 protrūkio, kuris privertė iš šalies skubiai išvažiuoti daugumą turistų.

Šeštadienį skelbiama apie per pastarąją parą šalyje užfiksuotus 306 naujus COVID-19 atvejus ir vieną mirtį nuo šios ligos. Tai yra didžiausias naujų užsikrėtimo atvejų skaičius nuo pandemijos pradžios.

Šiuo metu Kroatijoje yra 2 052 aktyvūs COVID-19 atvejai, o 6 868 žmonės saviizoliuojasi.

Nuo pirmadienio Kroatijoje kavinės ir barai lankytojus galės priimti tik atvirose erdvėse, laidotuvėse ir vestuvėse galės dalyvauti ne daugiau nei 50 žmonių, o kituose privačiuose renginiuose ir šventėse – ne daugiau nei 20 žmonių.

Dėl pastarųjų savaičių protrūkio daugelis Europos šalių įtraukė Kroatiją į rizikingų šalių sąrašus, o tai privertė užsieniečius turistus skubėti grįžti į savo šalis, kad nereikėtų saviizoliuotis.

„Deja, matome išvykstančius svečius, daugiausia iš Vokietijos, Austrijos, Slovėnijos ir kitų šalių, kurios įtraukė mus į rizikos sąrašus“, – sakė turizmo bendrovės „Croatian Adriatic International Club“ atstovas Filipas Kulušičius.

Darius Mikutavičius (DPA)

Photo by Piotr Kowalski on Unsplash

Share this post

Parašykite komentarą