Svarbesni rugpjūčio 24 d. – rugpjūčio 28 d. renginiai – LIETUVOS RESPUBLIKOS ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO MINISTERIJA

Rugpjūčio 24 d.rugpjūčio 28 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (A. Volano g. 2, Vilnius) dirbs, daugiausia nuotoliniu būdu, „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai. Šiemet ministeriją ir švietimo temą pasirinko Liutauras ir Dovydas iš  Visagino „Verdenės“ gimnazijos ir Radviliškio Lizdeikos gimnazijos.

Rugpjūčio 24 d. 14 val. ministerijoje su mokiniais susitiks švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Mokiniams taip pat vyks nuotoliniai pokalbiai su Bendrojo ugdymo departamento specialistais, bus skiriamas namų darbas – parengti 10 min prezentaciją tema: „Nuotolinio mokymosi iššūkiai ir nauda: nėra to blogo, kas neišeitų į gera“. Jie susitiks su Nacionalinės švietimo agentūros atstovais ir buvusiais Nacionalinio egzaminų centro darbuotojais. Organizuojamas ir bendras projekto dalyvių nuotolinis pokalbis apie nuotolinį mokymą, švietimo sistemos iššūkius dėl COVID-19. Visiems projekte dalyvaujantiems mokiniams bus surengta nuotolinė neuromokslininkės dr. Urtės Neniškytės paskaita, kaip efektyviausiai panaudoti savo smegenis: kokios praktikos padeda, o kokios yra tik mitai.

Rugpjūčio 25 d. 10 val. Kauno Vytauto Didžiojo universitete (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks savivaldybių švietimo konferencija „Investicijos į švietimą ir inovacijos: telkiančios, skatinančios, įgalinančios“. Per konferenciją bus apžvelgta švietimo būklė šalyje ir regionuose, apsibrėžiamos esminės veiklos kryptys, aptarti ugdymo organizavimo nuotoliniu būdu teisinio reguliavimo aspektai, dalijamasi praktikomis. Veiks inovatyvių technologijų paroda, bus galima susipažinti su įvairiomis priemonėmis, padedančiomis organizuoti ugdymą nuotoliniu būdu ir kt.

Konferencijoje, kurią organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, VDU ir Nacionalinė švietimo agentūra, dalyvaus politikai, savivaldybių švietimo padalinių vadovai, mokyklų vadovai, mokiniai, tėvai, mokytojai ir kt.

12 val. VDU numatoma švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus spaudos konferencija apie pasirengimą naujiems mokslo metams.

Rugpjūčio 26 d. 13 val. švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius dalyvaus Vyriausybės posėdyje ir pasitarime (Gedimino pr. 11, Vilnius).

Rugpjūčio 27 d. 10 val. ministerijos Ovaliojoje salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Nacionalinės švietimo agentūros, asociacijų, STEAM centrų atstovai pasirašys ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo steigiant STEAM centrus. Bendradarbiavimo dėl STEAM centrų protokolą inicijavo programos „Kurk Lietuvai“ projektų vadovai Judita Šarpienė ir Tomas Jankus.

Rugpjūčio 27 d. 14 val. Vilniuje, Gedimino pr., savivaldybėms bus iškilmingai perduoti nauji 45 geltonieji autobusiukai, vienas iš jų iškeliaus pas Baltarusijos lietuviškos Rimdžiūnų mokyklos mokinius.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos

Komunikacijos skyrius

Share this post

Parašykite komentarą